09122706737

نمونه سازی قطعات توسط پرینتر سه بعدی

10 / 10
از 5 کاربر

شرکت پارس بلور امکان نمونه سازی قطعات توسط پرینتر سه بعدی را برای مشتریان و صنایع گوناگون فراهم آورده است و همچنین کلیه قالب های بلور و کریستال مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت تولید خواهد نمود.

کلیه شرکتهایی که در زمینه تولید محصولات بلور و کریستال فعالیت میکنند دستگاه هایی را در اختیار دارند که این دستگاه ها توسط قالب های مخصوصی امکان تولید محصولات در اشکال گوناگون را فراهم می آورند.  قالب هایی که توسط این دستگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند ابتدا باید توسط قالبساز طراحی و تولید شوند. ساخت قالب بلور و کریستال به دلیل اینکه قالب ها از قطعات حساسی محسوب میشوند باید با دقت بالایی انجام شود. برای اطمینان خاطر از این موضوع که آیا قالب ها مناسب هستند یا خیر ابتدا نمونه سازی قطعات توسط پرینتر سه بعدی صورت میگیرد و قالبی به صورت نمونه تولید و در اختیار تولید کننده قرار میگیرد و پس از تایید کارفرما قالب اصلی تولید خواهد شد. در نمونه سازی قطعات توسط پرینتر سه بعدی همانطور که از نامش پیداست از پرینترهای مخصوص و سه بعدی استفاده میشود که قالبی مشابه قالب واقعی را تولید میکند.

نمونه سازی قطعات توسط پرینتر سه بعدی

نمونه سازی قطعات توسط پرینتر سه بعدی در کوتاه ترین زمان

یکی از مزیت هایی که با نمونه سازی قطعات توسط پرینتر سه بعدی ایجاد میشود کاهش مدت زمان ساخت قالب بلور و کریستال نمونه میباشد. تولید  کنندگان بلور و کریستال همواره برای اینکه بتوانند زمان دریافت نمونه قالب را تا حد زیادی بکاهند به دنبال شرکت هایی هستند که خدمات نمونه سازی قطعات توسط پرینتر سه بعدی را در نظر گرفته باشند.

پرینترهای سه بعدی از پیشرفته ترین پرینترهایی هستند که میتوانند با درصد خطای صفر و در کوتاه ترین زمان قالب نمونه را تولید کنند. البته خدمات نمونه سازی قطعات توسط پرینتر سه بعدی در کمتر شرکت هایی به مشتریان ارائه میشود زیرا بسیاری از شرکت های فعال در زمینه ساخت قالب بلور و کریستال از چنین پرینترهایی برخوردار نیستند.

برای بهره مندی از خدمات نمونه سازی قطعات توسط پرینتر سه بعدی در کوتاه ترین و با بهترین قیمت میتوانید با کارشناسان گروه صنعتی پارس بلور تماس حاصل نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :