09122706737

درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت صنعتی پارس بلور با افزایش تقاضا از سوی شرکت های فعال در زمینه تولید محصولات کریستالی و بلوری برای ساخت قالب این امکان را بوجود آورده است تا مشتریان از سراسر کشور بتوانند کلیه قالب های مورد نیاز خود را سفارش داده و در محل تحویل بگیرند. با افزایش تقاضا برای ساخت قالب کریستال  و بلور این شرکت در صدد بر آمد تا بر تعداد تجهیزات و دستگاه های ساخت قالب بیفزاید و همچنین پرسنلی متناسب با حجم سفارشات را به کار گیرد که با  عملی کردن این موارد توانسته به خوبی به نیاز مشتریان از سراسر کشور پاسخ دهد.

یکی از رموز موفقیت های روز افزون شرکت صنعتی پارس بلور که بیشترین تاثیر را بر روی رضایتمندی مشتریان داشته است  به کارگیری پرسنلی مجرب و زبده میباشد. پرسنل زبده و با تجربه همواره جزو اولویت های استخدامی شرکت صنعتی پارس بلور  بوده اند و این پرسنل زمینه ارتقای کیفی محصولات شرکت را در زمینه ساخت قالب به خوبی فراهم آورده اند.

حس مسئولیت پذیری پرسنل و همچنین مدیریت این مجموعه در قبال سفارش مشتریان  که با تجربه و تخصص ادغام شده است نقش بسیار پر رنگی در افزایش کیفیت محصولات تولید شده در این مجموعه داشته اند.

ارتقای کیفی محصولات شرکت صنعتی پارس بلور نه تنها بواسطه به کارگیری از پرسنل مجرب بلکه با توجه به بکارگیری از تکنولوژی روز  و مدرن دنیا نیز ایجاد شده است. استفاده نوین ترین تجهیزات و دستگاه های کاملا پیشرفته در این صنعت میتواند کمک شایانی به ارتقا کیفیت محصولات داشته باشد که شرکت صنعتی پارس بلور نیز با توجه به این موضوع سعی بر بکارگیری از مدرن ترین تجهیزات کرده که نتیجه آن به خوبی در قالب های تولید شده از این مجموعه مشهود است.

مدیریت شرکت صنعتی پارس بلور به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان خود در تعیین تعرفه ها نیز همواره سعی بر جلب رضایت مشتریان داشته است و با اعمال تعرفه هایی مناسب  توانسته رضایت آنها را در کنار کیفیت بالای تولیدات خود جلب نماید.

همانطور که تولید کنندگان بلور و کریستال به خوبی به آن واقف هستند بکارگیری از مواد اولیه مرغوب و آلیاژ های با کیفیت در ساخت قالب بلور و کریستال بر افزایش کیفیت قالب تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت که شرکت صنعتی پارس بلور  با اشراف به این موضوع در ساخت کلیه قالب های مورد  نیاز مشتریان مشتریان همواره بهترین و مرغوب ترین آلیاژها را مورد استفاده قرار داده و نیاز صنایع برای ساخت قالب را با توجه به فرسایش پذیری بسیار کم قالب ها به حد اقل ممکن رسانده است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :