09122706737
9 / 10
از 16 کاربر

قالب سازی بلور و کریستال

گروه صنعتی پارس بلور از شرکت های کاملا تخصصی در زمینه قالب سازی بلور و کریستال در کشور میباشد که سفارشات زیادی را  تا کنون متناسب با نیاز مشتریان تولید و توانسته با کیفیت بالای قالب ها و همچنین قیمت های بسیار مناسب نظر مشتریان خود را جلب نماید.

کارخانجات زیادی در کشور ما وجود دارند که در زمینه تولید بلور و کریستال فعالیت میکنند و  همین موضوع نیز سبب شده تا اغلب محصولات کریستال و بلوری موجود در فروشگاه ها تولید داخل باشد . برای تولید محصولات کریستالی و بلوری نیز از یک قالب استفاده میشود که این قالب بصورت سفارشی توسط شرکت های فعال  در زمینه ساخت قالب تولید شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. قالب سازی بلور و کریستال از مشاغل کاملا تخصصی است و به همین دلیل افرادی که در این زمینه یعنی ساخت قالب فعالیت میکنند نه تنها باید از دانش بلکه باید از تجربه زیادی نیز برخوردار باشند. کوچکترین اشتباهی در روند ساخت قالب بلور و کریستال میتواند مشکلات زیادی را بوجود آورده و با توجه به  عدم رضایت مشتری باید قالب از نو ساخته شود که این کار نیز هزینه های زیادی را برای سازنده ایجاد کرده و همچنین زمان زیادی نیز مجددا باید برای ساخت صرف شود.

قالب سازی بلور و کریستال

قالب سازی بلور و کریستال با کیفیت

کیفیت در ساخت قالب بلور و کریستال از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و تمامی افرادی که به دنبال خرید این قالب  ها هستند تنها شرکت ها و تولید کنندگانی را انتخاب میکنند که امکان ساخت قالب با بالاترین کیفیت را فراهم آورده باشند.  قالب سازی بلور و کریستال با کیفیت از این رو اهمیت زیادی دارد که  هر گونه افت کیفیت قالب ها مستقیما بر روی محصولات تولید شده بلوری و کریستالی تاثیر گذار خواهد بود. وجود  کوچکترین نقص بر روی بلور و کریستال تولید شده میتواند عدم رضایت مشتری را در پی داشته باشد و مطمئنا تولید کننده محصولات کریستالی و بلوری راضی به استفاده از قالب هایی که بی کیفیت هستند نخواهد بود. ساخت قالب بلور و کریستال با کیفیت به دو عامل انسانی و همچنین غیر انسانی وابسته است و با ادغام این دو عامل در کنار یکدیگر یک قالب با کیفیت را تولید کنند. عامل انسانی اولین و مهمترین عامل در قالب سازی بلور و کریستال‌ محسوب میشود که در بالا نیز به آن اشاره شد و هر چه افراد متخصص و حرفه ای تر به کار گرفته شوند میتوانند قالبی با کیفیت را تولید کنند. اما دومین عامل در ساخت قالب کریستال و بلور تجهیزات ، ابزار آلات و  البته مواد اولیه ای میباشد که برای این کار مورد استفاده قرار میگیرد. سازنده تنها بواسطه همین تجهیزات و ابزار آلات است که میتواند قالبی با کیفیت را بسازد و بدون آنها مطمئنا این اتفاق نخواهد افتاد. مواد اولیه نیز میتوانند عدم افت کیفیت قالب را به همراه داشته باشند و دیگر شاهد دفورمه شدن و تغییر شکل دادن آن و به طور کلی فرسایش قالب نخواهید بود.

قالب سازی بلور و کریستال

قالب سازی بلور و کریستال در کوتاه ترین زمان

یکی از مواردی که مشتری برای ساخت قالب بلور و کریستال همواره اهمیت زیادی داشته است زمانی است که  تولید کننده برای ساخت قالب صرف میکند.  قالب سازی بلور و کریستال در کوتاه ترین زمان ممکن در صورتی امکان پذیر خواهد بود که قالبساز توانایی ساخت قالب در کوتاه ترین زمان ممکن را داشته باشد. ساخت قالب سازی بلور و کریستال در زمانی کوتاه به تجربه و تسلط قالبساز و پرسنل و همچنین تجهیزاتی بستگی دارد و باید تمامی امکانات برای ساخت قالب در زمانی کوتاه فراهم باشد. اما قالب سازی بلور و کریستال در کوتاه ترین زمان نباید معایبی را در ساخت قالب در پی داشته باشد زیرا هر چه زمان کوتاه تر شود ممکن است ایراداتی هر چند جزئی نیز در نتیجه کار مشاهده شود. برای ساخت قالب بلور و کریستال در کوتاه ترین زمان میتوانید با کارشناسان گروه صنعتی پارس بلور تماس حاصل نمایید که کلیه امکانات و نیروی انسانی ماهر برای ساخت قالب در زمانی کوتاه را فراهم آورده اند.

قیمت قالب سازی بلور و کریستال

درست است که در ساخت قالب بلور و کریستال کیفیت و زمان اهمیت زیادی دارد اما در این میان قیمت نیز برای مشتری اهیت بسزایی دارد. اما قیمت قالب سازی بلور و کریستال به چه عواملی بستگی دارد؟ قیمت قالب سازی بلور و کریستال را اول از هر چیز نوع قالبی که شما قصد ساخت آنرا دارید تعیین میکند. ممکن است شما به قالب هایی نیاز داشته باشید که از پیچیدگی های زیادی برخوردار باشند و قالب ساز مجبور باشد تا زمان و ابزار آلات زیادی را صرف ساخت کند که از این رو قیمت قالب نیز افزایش پیدا خواهد کرد. تمامی قالب ها ساده نیستند و برخی از آنها از  پیچیدگی های زیادی برخوردار میباشند که این موضوع قیمت را مستقیما تحت تاثیر قرار خواهد داد. نوع موادی که برای ساخت قالب بلور و کریستال استفاده میشود را باید دومین عامل در قیمت قالب سازی بلور و کریستال نام برد. مواد اولیه درجه یک و یا درجه چندمی هر یک در هزینه ها تاثیر گذار هستند و میتوانند قیمت ها را افزایش و یا کاهش دهند. برخی شرکت ها مواد اولیه درجه یک را بدین منظور به کار میبرند که در نتیجه کیفیت افزایش یافته و به دنبال آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت.

برای سفارش ساخت قالب بلور و کریستال با بهترین قیمت پیشنهاد میکنیم تا با کارشناسان گروه صنعتی پارس بلور تماس حاصل نموده و پس از کسب اطلاعات کافی سفارش ساخت قالب را به این گروه قدیمی و با تجربه واگذار کنید.

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :