09122706737
10 / 10
از 3 کاربر

قالب های فوتی

گروه صنعتی پارس بلور مفتخر است اعلام دارد تا کنون با شرکت های متعددی برای ساخت قالب های فوتی و قالب های کریستال و بلور همکاری نموده است و در تمامی موارد نیز توانسته با توجه به ساخت قالب با بالاترین کیفیت رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

در ساخت بلور و کریستال قالب هایی مورد استفاده قرار میگیرند که بصورت اختصاصی تنها برای تولید قالب، ساخته و تولید میشوند. از انواع قالب هایی که برای تولید کریستال و بلور مورد استفاده فراوانی دارند باید به قالب های فوتی اشاره نمود. قالب های فوتی همانطور که از نامش نیز به خوبی پیداست از دسته قالب هایی محسوب میشود که توسط دمیدن و یا همان فوت کردن شکل میگیرد. انواع ظروف های شیشه ای و کریستالی و همچنین حبابی توسط قالب های فوتی تولید میشوند و با این مثال بخوبی میتوان پی به کاربرد وسیع آن برد. در ساخت قالب های فوتی از چدن خاکستری استفاده میشود.  در ساخت قالب های فوتی دقت و تخصص حرف اول را میزنند و قالبساز و به طور کلی افرادی که وظیفه ساخت چنین قالب هایی را بر عهده دارند باید از تخصص و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار باشند.

قالب های فوتی

ساخت قالب های فوتی با کیفیت و در کوتاه ترین زمان

از آنجایی که کیفیت در ساخت قالب ها اهمیت بسیار زیادی دارد در ساخت این قالب های فوتی نیز اهمیت بسیار زیادی یافته است و  هر چه کیفیت این قالب ها افزایش یابد در نتیجه کیفیت محصول تولید شده نیز به همان مراتب افزایش خواهد یافت.

در ساخت قالب های فوتی از آلیاژ های مخصوصی استفاده میشود که چدن خاکستری میباشد اما هر نوع چدنی نمیتواند کیفیت را برای قالب به همراه داشته باشد. تنها استفاده از چدن خاکستری مرغوب میتواند کیفیت قالب را تضمین کرده و مدت زمان فرسایش آنرا طولانی کند.

گروه صنعتی پارس بلور با بکارگیری از ماشین آلات پیشرفته ، نیروی انسانی مجرب و حرفه ای و همچنین مواد اولیه مرغوب توانسته قالب های بسیار با کیفیت را تولید و رضایت مشتریان خود را نیز از بابت کیفیت قالب ها و همچنین کوتاه نمودن زمان ساخت قالب به طور کامل جلب نماید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :