09122706737
10 / 10
از 5 کاربر

قالب های شیشه چراغ و پروژکتور

شرکت صنعتی پارس بلور یکی از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی و ساخت قالب های شیشه چراغ و پروژکتور و همچنین قالب سازی بلوز و قالبسازی کریستال در کشور میباشد که قالبهای زیادی را نیز با توجه به نیاز کشور و برای صنایع مطرح تولید کننده بلور و کریستال کشور طراحی و تولید نموده است.

کشور ما به یکی از کشورهای خودکفا در زمینه تولید انواع چراغ و پروژکتور تبدیل شده است و امروزه محصولات این شرکت ها نه تنها در داخل کشور بلکه در دیگر کشور ها نیز بفروش میرسند. تمامی مراحل ساخت و تولید شیشه چراغ و پروژکتور ها در صنایع انجام میشود اما یکی از ابزارهایی که این محصولات توسط آن تولید میشوند در صنایع دیگری که در زمینه تولید قالب ،‌قالب سازی بلور و قالبسازی کریستال مشغول به فعالیت هستند طراحی و تولید میشوند. طراحی و ساخت قالب های شیشه چراغ و پروژکتور بنا به درخواست کارفرما و صنایع به اشکال متفاوتی انجام میشود.  طراحی و ساخت قالب های شیشه چراغ و پروژکتور کاری کاملا تخصصی است و باید مهارت کافی برای تولید و ساخت آنها وجود داشته باشد.

قالب های شیشه چراغ و پروژکتور

ساخت قالب های شیشه چراغ و پروژکتور با کیفیت بالا

برای افرادی که سفارش ساخت قالب های شیشه چراغ و پروژکتور را به صنایع فعال در زمینه ساخت قالب و قالب سازی بلور و قالبسازی کریستال را میدهند کیفیت اهمیت بسزایی دارد و تمایل دارند تا هیچگونه ایراد و نقصی در قالبها وجود نداشته باشد.

ساحت قالب های شیشه چراغ و پروژکتور با کیفیت مستلزم در اختیار داشتن ابزار آلات و مواد اولیه مناسب و با کیفیت است. البته باید به مهارت بالای طراح و سازنده قالب ها نیز اشاره داشته باشیم زیرا هر چه مهارت فرد بالاتر باشد نقص بوجود آمده پس از تولید نیز از بین خواهد رفت.

مواد اولیه و یا همان آلیاژی که برای طراحی و ساخت قالب های شیشه چراغ و پروژکتور به کار برده میشوند باید از نوع مرغوب باشند که این مرغوب بودن آلیاژ ها میتواند مستقیما بر روی طول عمر قالب نیز تاثیر گذار باشد.  صنایع با استفاده از این قالبها کمتر نیاز به ساخت قالب مجدد خواهند داشت.

دستگاه ها و تجهیزاتی نیز که برای ساخت قالب های شیشه چراغ و پروژکتور استفاده میشوند هر چه پیشرفته تر باشند کیفیت قالب ها را افزایش خواهند داد. شرکت صنعتی پارس بلور نیروی انسانی ماهر، تجهیزات مدرن و پیشرفته و همچنین مواد اولیه مرغوب را برای جلب رضایت مشتریان خود همواره در تولید قالب ها در اختیار داشته است و به همین دلیل است که این شرکت در جایگاه بالایی در زمینه تولید قالب را به خود اختصاص داده است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :